O Nás

NĚCO O NÁS

Jmenujeme se Miroslav Záruba, Jakub Smolka, Nikola Nováková. Asi se možná ptáte proč je vlastně děláme. Já vám to klidně povím. Děláme je proto, že nás baví dělat něco pro druhé a pro ostatní. Já jsem měl jen takový nápad, že bych mohl udělat tento web, a proto jsem požádal o pomoc Jakuba a  Nikolu, aby mi pomohli a od té doby jsme ten nejlepší tým.

O WEBU

Klidně se jen podívejte, nikdo vás nenutí, aby jste to celé četli, ale věříme, že si uděláte čas a přečtete, a to nás vždy těší, když se vám to líbí, a to nám dáváte velkou odvahu, aby jsme mohli psát další a další. Jestli máte i klidně nepovedené otázky, tak se nebojte zeptat, my vám klidně a s odvahou odpovíme.

O PREZENTACÍCH-REFERÁTECH

Prezentace nebo referáty jsou skoro těžké a skoro povinné ve školách. Myslím, že asi taky víte, že se taky s tím trápíme. Referáty tu budou z každého předmětu.

NĚCO PRO VÁS

Klidně komentujte, ale slušně, nám to vůbec nevadí, ale prosíme jen slušně. Nebuďte jako ostatní, kteří jen sedí u počítače a hrají  jen hry, klidně se ptejte…

PROČ TO DĚLÁME

Děláme to, protože nás to baví. Nejsme takový typ, který sedí jen u her a jsou na hrách hodně závislí. Mě, Kubu a Nikolu baví dělat svoje weby a učení, tak jsme se dohodli, teda domluvili, že si spolu uděláme společný web, a tak vznikl tento web.

K ČEMU JE TO DOBRÉ

Je to dobré k usnadnění práce. Vím taky, je to výborný pocit, když to sami zvládnete, a tak se tu můžete jen podívat a tak se zdokonalit, ale pro malé to není snadné, a tak se můžete inspirovat. Jeden DOBRÝ PÁN UČITEL, nevím jestli to mám říct, ale jo povím.. JE TO PAN UČITEL DANIEL JAKUBEK ZE ŠKOLY ZŠ LOGOPEDICKÁ S.R.O. Jsem rád, že mě učí a dal mi tolik důležitých informací, abych mohl udělat tento web. PANE UČITELI DĚKUJI ZA VAŠE NÁPADY A SLIBUJI, ŽE VAŠE INFORMACE BUDU POUŽÍVAT. DĚKUJI, OPRAVDU DĚKUJI.

KONTAKTY

Nicole  Nováková: bejby.novakova(at)centrum.cz

Jakub  kubas789k(at)seznam.cz

Mirek zarubas:  miro-zaruba@centrum.cz nebo miro.zaruba@gmail.com

Děkujeme, že jste navštívili náš web referáty22

Navštivte nás zas 🙂

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *